Czysta łazienka

Czysta łazienka

W Bchemia doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może okazać się sprzątanie i próba doczyszczenia niektórych powierzchni. Szczególnie problematycznym pomieszczeniem często okazuje się w tej kwestii łazienka. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wysokiej jakości preparatów do czyszczenia. Wśród nich dostępne są różnego rodzaju środki do mycia i dezynfekcji łazienki.


Preparaty do szybkiego i prostego czyszczenia łazienki


W łazienkach znajduje się wiele problematycznych w sprzątaniu obiektów. Często można napotkać trudności w dokładnym ich domyciu bądź mieć wątpliwości co do faktycznego stanu czystości. W ofercie naszego sklepu internetowego Bchemia znajdziesz jednak takie środki do czyszczenia łazienki, dzięki którym skutecznie i bez większego wysiłku pozbędziesz się wszystkich typowych dla tego rodzaju pomieszczeń zabrudzeń. Oferta obejmuje zarówno uniwersalne płyny do mycia łazienki, jak i te przeznaczone do czyszczenia konkretnych obiektów sanitarnych.


Oferowane przez nas preparaty do czyszczenia łazienki mają formę koncentratów. Dzięki temu nawet przy zastosowaniu niewielkiej ilości środka jest on maksymalnie wydajny. Wybierając płyn do mycia łazienki z asortymentu Bchemia masz pewność, że zabrudzenia nie tylko zostaną sprawnie usunięte, ale także, że po ich użyciu uczucie świeżości i czystości będzie utrzymywało się w pomieszczeniu przez długi czas – niezależnie od tego, czy zastosujesz nasze środki w prywatnym domu, czy też w miejscu publicznym.


Płyn do mycia łazienki, który poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem


W ofercie znajdziesz produkty, przy pomocy których z łatwością wyczyścisz umywalki, wanny, toalety czy też inne obiekty sanitarne. Większość preparatów do czyszczenia łazienki dostępnych w naszym sklepie internetowym posiada jednak o wiele szersze zastosowanie. Niektóre z nich mają dodatkowo właściwości wybielające, impregnujące czy odkamieniające. W asortymencie posiadamy także płyny do dezynfekcji łazienki zapewniające skuteczne pozbycie się pleśni i grzybów.


Możliwe do nabycia u nas środki czyszczące pozostawiają wyczyszczoną powierzchnię czystą i lśniącą na długo. Ponadto właściwości wybielające niektórych preparatów podnoszą walory estetyczne łazienek. Oferowane przez nas produkty wyróżnia piękny zapach, zapewniający utrzymanie uczucia świeżości na dłużej. Warto zwrócić także uwagę na to, iż dostępny w asortymencie płyn do dezynfekcji łazienek nie tylko usuwa widoczny nalot, ale także oddziałuje na źródło problemu.


Środki czyszczące wysokiej jakości dla łatwego pozbycia się zabrudzeń


Dzięki zastosowaniu naszych produktów, nawet tak problematyczne w czyszczeniu pomieszczenie, jak łazienka, będziesz w stanie bez większego wysiłku regularnie utrzymywać w czystości. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru najlepszego dla Twoich potrzeb środka, chętnie doradzimy w tej kwestii. Ponadto zamawiając nasze preparaty zyskujesz pewność, że wysyłka sprawnie do Ciebie dotrze.


Zapraszamy do zakupów!

Pokaż:
Sortowanie:
E 415 – Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów TOILET CLEANING SYSTEM HD 5l Nowość -46% Niedostępny

E 415 – Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów TOILET CLEANING SYSTEM HD 5l

Koncentrat Enzim E 415 Toilet Cleaning System HD przeznaczony jest do utrzymywania w czystości wszys..

97,17 zł 52,89 zł
Netto: 43,00 zł
E 431 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 1l Nowość -39% Niedostępny

E 431 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 1l

Enzim E 431 to skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug cementowych. Rozpuszcza trudne..

29,64 zł 18,20 zł
Netto: 14,80 zł
E 435 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 5l -47% Niedostępny

E 435 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 5l

Zastosowanie:Enzim E 435 to skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug cementowych. Rozp..

123,00 zł 65,81 zł
Netto: 53,50 zł
Preparat do usuwania rdzy, kamienia Tenzi Derast, 1l [T02/001] Niedostępny

Preparat do usuwania rdzy, kamienia Tenzi Derast, 1l [T02/001]

Bardzo silny odkamieniacz, odkamienianie i odrdzewianie toalet, urządzeń sanitarnych, posadzek przem..

29,52 zł
Netto: 24,00 zł