Nowość -39% Niedostępny E 420 – Skoncentrowany żel do mycia i odkamieniania DESCALING TOILET GEL 0,7l


Enzim E 420 DESCALING TOILET GEL to mocno skoncentrowany preparat w postaci żelu do codziennego mycia muszli klozetowych, umywalek, pisuarów, bidetów i armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa kamień, rdzę i osady z mydła. Konsystencja żelu ułatwia przyleganie preparatu nawet na pionowych powierzchniach, co wydłuża czas kontaktu z powierzchnią i gwarantuje większą skuteczność mycia. Posiada bardzo przyjemny, świeży zapach oraz właściwości antybakteryjne. Enzim E 420 jest dostępny również w opakowaniu 0,75 litra typu „kaczka” – Enzim E 420, co pozwala na jego równomierne i oszczędne nanoszenie, jednocześnie ułatwiając dotarcie do trudniej dostępnych miejsc. Dzięki intensywnej niebieskiej barwie doskonale nadaje się do zalewania muszli klozetowych w toaletach publicznych, szkolnych czy hotelowych. Wypróbuj również inne produkty do mycia sanitariatów marki Enzim: Skoncentrowany żel do mycia i wybielania sanitariatów Enzim E 400 oraz koncentrat do codziennego mycia sanitariatów toilet cleaning system HD Enzim E 411Sposób użycia:


Mycie muszli klozetowych, bidetów, pisuarów itp.: Preparat nanieść bezpośrednio na mytą powierzchnię, odczekać ok 5-10 minut i spłukać wodą.
Mycie umywalek i armatury: Preparat nanieść na gąbkę lub ściereczkę, przetrzeć, następnie spłukać i wytrzeć do sucha.


Skład:
Kwas ortofosforowy 15-30%, kwas sulfamidowy 5-15%, niejonowe środki powierzchniowo-czynne <5%, anionowe środki powierzchniowo-czynne <5%, parfum, linalool

Obraz Pliki
Karta-charakterystyki.pdf 458.72KB

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

E 420 – Skoncentrowany żel do mycia i odkamieniania DESCALING TOILET GEL 0,7l

  • Marka: ENZIM
  • Kod produktu: E420
  • Punkty lojalnościowe: 50
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • 13,53 zł
  • 8,24 zł
  • Netto: 6,70 zł
  • Cena w punktach: 1000

Tagi: środek myjący, środek do mycia nawierzchni, środek do mycia łazienki