Czyste szyby i meble

Czyste szyby i meble

Aby dom lub biuro lśniło czystością, musisz zadbać o nie w każdym aspekcie. Nie wystarczy tylko wytrzeć kurze oraz odkurzyć i umyć podłogi. Dla pełnego efektu istotna jest również czystość okien, luster i innych przeszkleń. Bez wątpienia zabrudzenia oraz smugi na ich powierzchni negatywnie wpłyną na ogólną estetykę pomieszczenia. Z tego względu warto wyposażyć się w odpowiedni preparat do mycia szyb, który pomoże utrzymać je w czystości. Zależy Ci na szybkim, a jednocześnie efektywnym sprzątaniu? Już dziś postaw na produkty, które oferuje firma Bchemia!


Skuteczny płyn do mycia szyb


Jak wiadomo, szyby nieustannie się brudzą. Jeśli chodzi o okna, wystarczy, że popada deszcz, a już pozostają na nich nieestetyczne zacieki. Również ślady po obecności owadów pozostawiają zanieczyszczenia. Zwłaszcza widać je wtedy, gdy poświeci słońce. W przypadku luster oraz innych przeszkleń także trudno uniknąć ich zabrudzenia. Najczęściej tworzą się one przez dotykanie powierzchni palcami lub kontakt z wodą. Aby skutecznie je wyczyścić, warto mieć w zanadrzu domowy płyn do szyb. Pozwoli on szybko usunąć zabrudzenia, bez ich rozmazywania oraz efektu smug. Regularne czyszczenie okien i innych szklanych powierzchni spowoduje, że przestrzeń będzie sprawiała wrażenie schludnej i zadbanej, a świecące słońce nie uwidoczni nieestetycznych plam.


Profesjonalna jakość i wydajność w jednym produkcie


Każdy, kto stawia na efektywne sprzątanie, powinien przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły chemiczne. Trudno bowiem zachować porządek w domowej przestrzeni bez płynu do mycia okien i innych szklanych powierzchni. Warto jednak pamiętać, aby przy wyborze tego typu preparatów zwracać uwagę na ich jakość. Profesjonalną chemię do sprzątania zapewnia sklep internetowy Bchemia. U nas kupisz płyny do szyb i luster zarówno w litrowych, jak i większych, ekonomicznych opakowaniach, które wystarczą na długi czas użytkowania. Oferowane produkty cechuje więc nie tylko wysoka jakość, lecz również wydajność, która sprawia, że możesz przez wiele miesięcy skutecznie dbać o czystość szklanych powierzchni w swoim domu!


Wyposażenie firmy sprzątającej


Jesteś osobą odpowiedzialną za zaopatrzenie pracowników świadczących usługi sprzątające? Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości chemii, dzięki której sprostasz oczekiwaniom swoich klientów względem wymaganej czystości, postaw na produkty dostępne w asortymencie Bchemia! W ofercie znajdziesz między innymi płyn do mycia okien i innych powierzchni szklanych, który skutecznie usuwa z nich zanieczyszczenia. Kupując preparat w większym opakowaniu, zyskujesz pewność, że wystarczy na dłużej, co jest szczególnie istotne przy dużej liczbie zleceń. Postaw na efektywne sprzątanie w swojej firmie sprzątającej!
 
Nie wiesz, jak skutecznie zadbać o czystość szyb w domu lub budynku biurowym? Już dziś zaopatrz się w wysokiej jakości płyny do mycia okien, luster i innych przeszkleń, które dostępne są w sklepie Bchemia i ciesz się efektem lśniących powierzchni bez smug!

Pokaż:
Sortowanie:
E 500 – Wielozadaniowy preparat do mycia szyb WINDOWS AND ALL PURPOSE 0,5l Niedostępny

E 500 – Wielozadaniowy preparat do mycia szyb WINDOWS AND ALL PURPOSE 0,5l

Zastosowanie:Enizm E 500 jest gotowym do użycia preparatem do mycia okien, luster oraz innych powier..

11,69 zł
Netto: 9,50 zł
E 511 – Koncentrat do codziennego mycia powierzchni SURFACE CLEANING SYSTEM 1l Nowość Niedostępny

E 511 – Koncentrat do codziennego mycia powierzchni SURFACE CLEANING SYSTEM 1l

Koncentrat Enzim E 511 Surface Cleaning System HD przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych p..

27,06 zł
Netto: 22,00 zł
Płyn do mycia szyb, szkła, luster Tenzi Top Glass, 1l [S02/001] Niedostępny

Płyn do mycia szyb, szkła, luster Tenzi Top Glass, 1l [S02/001]

Gotowy do użycia środek do mycia szyb, lusterek oraz innych powierzchni szklanych w pomieszczeniac..

15,99 zł
Netto: 13,00 zł
Płyn do mycia szyb, szkła, luster Tenzi Top Glass, 5l [S02/005] Niedostępny

Płyn do mycia szyb, szkła, luster Tenzi Top Glass, 5l [S02/005]

Gotowy do użycia środek do mycia szyb, lusterek oraz innych powierzchni szklanych w pomieszczeni..

60,27 zł
Netto: 49,00 zł

Środek myjąco-pielęgnujący do powierzchni błyszczących Tenzi UNI Shine GT, 1l [G35/001]

Uniwersalny bardzo wydajny profesjonalny środek myjąco-pielęgnujący do wszelkich powierzchni bły..

15,99 zł
Netto: 13,00 zł