Chemia samochodowa

O zadbany wygląd swojego pojazdu powinien zatroszczyć się każdy kierowca – nie tylko ze względów estetycznych, ale także prawnych, gdyż zabrudzona i nieczytelna tablica rejestracyjna może grozić mandatem. W asortymencie sklepu Bchemia znalazły się więc liczne profesjonalne kosmetyki samochodowe i pielęgnacyjne środki motoryzacyjne, dzięki którym można wyczyścić karoserię, opony, gumy, felgi czy też kołpaki. Poznaj zalety, jakimi wykazuje się chemia do samochodu, którą umieściliśmy w naszej ofercie.

Czyszczenie karoserii samochodów osobowych, ciężarowych i nie tylko

Chemia do auta, jaką znajdziesz w naszej ofercie, to między innymi profesjonalne środki do czyszczenia karoserii. Dostępne tu kosmetyki nadają się do pielęgnacji samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także quadów, motocykli czy rowerów. Z ich pomocą wyczyścić można również cysterny, plandeki oraz maszyny budowlane.

Chemia motoryzacyjna do karoserii nie tylko skutecznie usuwa zabrudzenia powstałe w czasie eksploatowania pojazdu, lecz także nabłyszcza ją, a do tego nadaje właściwości odpychające wodę. W sprzedaży znajdują się między innymi środki alkaliczne. Na trudne do usunięcia zabrudzenia polecamy z kolei specjalną, profesjonalną motoryzacyjną chemię do ciężarówek, maszyn rolniczych i przemysłu motoryzacyjnego ciężkiego. Silnie działająca, aktywna piana poradzi sobie z zaschniętymi, grubymi warstwami brudu.

Chemia do samochodu – usuwane zabrudzeń z kół, felg i kołpaków

Miłośnicy auto detailingu doskonale wiedzą, że aby samochód prezentował się estetycznie, trzeba zadbać o każdy jego element. Części takie, jak felgi czy kołpaki ze względu na bliskość asfaltu, a przez to błota czy kałuż, są szczególnie narażone na osadzanie się zabrudzeń. Podczas czyszczenia specjalnymi środkami powinniśmy więc poświęcać im więcej uwagi – podobnie jak ogumieniu, które ma bezpośredni kontakt z podłożem.

Profesjonalna chemia do auta obejmuje skoncentrowane płyny alkaliczne do usuwania zanieczyszczeń z felg każdego rodzaju, kołpaków oraz ogumienia. Kosmetyki samochodowe z naszej oferty poradzą sobie z oczyszczeniem powierzchni z zanieczyszczeń metalicznych, pyłów drogowych, rdzy czy nawozów z kostki brukowej. Uzupełnieniem pielęgnacji będzie z kolei środek nabłyszczający i konserwujący, przeznaczony do elementów wykonanych z gumy i tworzyw sztucznych. Kosmetyk zabezpiecza przed skutkami oddziaływania wysokiej temperatury, promieniowania UV, a także wilgotnością.

Auto detailing nie ogranicza się jedna wyłącznie do karoserii oraz innych zewnętrznych elementów pojazdu. Kompleksowa pielęgnacja samochodów obejmuje również ich wnętrze. Z pomocą profesjonalnej chemii motoryzacyjnej dostępnej w naszej ofercie wyczyścisz więc także gumowe dywaniki, na których osadza się brud pochodzących z butów kierowcy i pasażerów.

Zadbaj o wygląd swojego pojazdu

Środki do pielęgnacji samochodów z oferty sklepu internetowego Bchemia doskonale sprawdzą się w myjniach. Te profesjonalne kosmetyki motoryzacyjne nadają się do rozprowadzania ich spryskiwaczem, a niektóre z nich są także przeznaczone do mycia ręcznego. Ich silne i skuteczne działanie umożliwi szybkie usunięcie zabrudzeń z karoserii, kół, felg i kołpaków, a auto będzie mogło opuścić myjnię samochodową w świetnym stanie.

Profesjonalna chemia samochodowa z naszej oferty pochodzi od marki Tenzi, specjalizującej się w produkcji środków do czyszczenia oraz pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni i obiektów narażonych na gromadzenie się zabrudzeń. Zapraszamy do zakupów — wyposażysz się tu w kosmetyki, z którymi kompleksowo zadbasz o auto.
Pokaż:
Sortowanie:

Środek do mycia felg Tenzi PRIX, 1l [A101/001s]

Preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg aluminio..

39,90 zł
Netto: 32,44 zł