-47% Niedostępny E 435 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 5l

Zastosowanie:
Enzim E 435 to skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug cementowych. Rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia, bez konieczności szorowania. Działa już w kilkanaście sekund po aplikacji. Specjalna kombinacja aktywnie oczyszczających środków powierzchniowo czynnych umożliwiają szybkie i samoczynne usuwanie nierozpuszczalnych w wodzie zabrudzeń, takich jak: zaprawa wapienna, rdza, osady wapniowe, kamień moczowy itp. Enzim E 435 doskonale sprawdza się do zapobiegania zatykania otworów odpływowych (syfonów).

Wypróbuj również inne produkty do mycia sanitariatów marki Enzim: Skoncentrowany żel do mycia i wybielania sanitariatów Enzim E 400, koncentrat do codziennego mycia sanitariatów toilet cleaning system HD Enzim E 411, skoncentrowany żel do mycia i odkamieniania Enzim E 420 oraz nowość – preparat do gruntownego usuwania pleśni i grzybów Enzim E 440 ANTI MOLD


Sposób użycia:
Mycie fug:
nanieść preparat Enzim E435 bezpośrednio na brudną fugę w stężeniu 1:1 z zimną wodą, w przypadku bardzo trudnych zabrudzeń użyć koncentratu. Odczekać około 15-30 sekund, zebrać rozpuszczony brud, a następnie w celu neutralizacji mytej powierzchni dokładnie spłukać czystą wodą. W przypadku mycia większych powierzchni zalecane jest podzielenie jej na mniejsze obszary, tak aby chemia nie działała zbyt długo na mytą powierzchnię.

Uwaga: preparat nie powinien być stosowany do powierzchni szczególnie wrażliwych na środki kwaśne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości do rodzaju powierzchni należy wykonać małą próbkę wrażliwości mytej powierzchni na ten preparat.

Gruntowne mycie toalet:
nanieść koncentrat preparat Enzim E435 bezpośrednio na mytą powierzchnię, odczekać około 30 sekund, zebrać rozpuszczony brud, a następnie w celu neutralizacji mytej powierzchni dokładnie spłukać czystą wodą.

Czyszczenie pobudowlane:
Enzim E 435 w zależności od rodzaju i charakteru zabrudzeń rozcieńczyć w stosunku 1-8; 1-12 (średnio ok. 1 l/10 l wody) w zimnej wodzie. W przypadku szczególnie trudnych do usunięcia zabrudzeń nanieść środek bez rozcieńczenia. Preparat rozprowadzić po powierzchni i po krótkim czasie działania spłukać dokładnie czystą wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Zapobieganie zatykaniu syfonów:

Niewielką ilość Enzim E 435 wlać raz w tygodniu do otworu odpływowego.Skład:
kwas azotowy 15-30%, kwas ortofosforowy <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, fosfoniany <5%.
pH 1

Obraz Pliki
Karta-Charakterystyki.pdf 484.33KB

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

E 435 – Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug SHARK 5l

  • Marka: ENZIM
  • Kod produktu: E435
  • Punkty lojalnościowe: 50
  • Stan magazynowy: Niedostępny
  • 123,00 zł
  • 65,81 zł
  • Netto: 53,50 zł
  • Cena w punktach: 1000

Tagi: środek myjący, środek do mycia nawierzchni, środek do mycia łazienki